Transparentní právní služby
pro města i obce

Hledáte přehledné, kvalitní a transparentní řešení právní situace svého města či obce? Rádi byste měli jistotu, že jste vybrali skutečně tu nejvýhodnější nabídku právních služeb? S námi tu jistotu budete mít navíc potvrzenou certifikátem transparentnosti pro případnou kontrolu nadřízených úřadů.

Seminář o důležitých legislativních změnách pro obce po 1.1.2014

Začátek roku 2014 přinesl mnoho zásadních změn jak pro fyzické, tak právnické osoby (obce nevyjímaje). Naším cílem je Vám pomoci s jakýmkoliv právním rozhodnutím a proto jsme si pro Vás připravili seminář, který je zaměřen na všechny tyto zásadní změny, zejména pak:

  • Změna jednání za právnickou osobu
  • Odpovědnost zastupitelů
  • Změna pojetí nemovité věci
  • Majetkové dispozice z obsahového hlediska
  • Majetkové dispozice z hlediska postupů obecních orgánů
  • Kontrola majetkových dispozic

Zadejte poptávku zdarma a anonymně.

Prostřednictvím online formuláře, v němž podrobně popíšete svůj problém, vytvoříte zcela zdarma nezávaznou poptávku o právní služby. Ta bude po vámi zvolenou dobu zobrazena advokátům a advokátním kancelářím v našem systému.

Vyčkejte na nabídky advokátních kanceláří v okolí.

Na základě Vaší poptávky vytvoří advokáti či advokátní kanceláře cenové nabídky svých služeb. Bude jen na Vás, zda si vyberete nejlevnější nabídku nebo raději vsadíte na nejlépe hodnoceného právníka, právní pomoc v místě Vašeho bydliště či v sousedním městě.

Vyberte si tu nejvhodnější

Až do této chvíle bylo Vaše výběrové řízení zcela anonymní. Pokud si z nabídky vyberete vhodného dodavatele právních služeb, požádáme Vás o doplnění osobních údajů, které předáme vybranému advokátovi či právní kanceláři. Ti Vás následně osloví a společně se pak dohodnete na dalším postupu.